Pusula Reklamevi

Sekiz nota tükenebilir. Yaratıcılık asla!

YRP ile tanışın.

Söylenecek her sözün söylendiğini, verilecek her mesajın verildiğini, her stratejinin üretildiğini mi düşünüyorsunuz? Sizi Pusula Felsefesi’yle tanıştıralım. Bize göre, müzikte dokuz nota vardır:

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do… Ve yaratıcılık.

 

Ve sekiz notayla yapabilecekleriniz, dokuzuncu nota sayesinde asla tükenmez. 

Yaratıcılığın notaları da strateji, fikir, tasarım ve sunumdur. Bu notaları kullanarak besteleyeceğimiz müzikle biz, markanızın ve firmanızın adımlarını dünyanın temposuna uydururuz. Bazen de markanız için bir "remix" yaratırız. Köklü geleneklerinizi ve başarılı mesajınızı enerjik  melodisiyle harekete geçirecek bir Pusula bestesi. 

Siz, markanızın orkestra şefi olarak başarınızı yönetirken, biz notaların doğru vurulmasını, enstrümanların zamanında çalıp durmasını, sayfaların sırayla çevrilmesini ve dinleyenlerin eserinizle büyülenmesini sağlarız. Reklamcılık, biraz da büyücülük değil midir?

Stratejik planlama departmanımız, bizlere dünyanın o günlerde hangi tür müzikten hoşlandığını, hangi tarzları dinlediğini analiz eder, notalarınızın yazıldığı defterdir. Kreatif departmanımız bestenizin fikrini üretir, marka ve iletişim stratejinizin kusursuz olmasını sağlar. Medya departmanımız hangi salonda sahne alacağımızı, ne zaman alacağımızı söyler. Ve müşteri ilişkileri departmanımız, eserinizi yöneten batondur. Eserinizi yönetmenizi sağlayan gerçek yardımcınız. 

Dünyanın gözleri başarınızla kamaştığında bile, biz çalışmaya devam ederiz. Markanızı dinleyicinizin, tüketicilerinizin hafızalarında vazgeçilmez bir “klasik” haline getirmek için. 

Bize göre başarıya giden tek bir yol vardır: Her adımınızın bir başarı olması. Bir konçertonun, bir bestenin bazı notaları iyi seçilmiş olamaz. Vurulan her nota kusursuz, doğru yerde ve doğru zamanda olmalıdır. Hedefimiz, bu notaların uyumlu birlikteliğini yakalamaktır.

Ve markanız liste başı olduğunda, kendimize şunu hatırlatmayı çok severiz. İnsanlar, sayısız müziği duyarlar. Pek azını dinlerler. Çok daha azını ezberler ve asla unutmazlar.

YRP, Yeni Reklam Pusulası, unutulmayacak iletişim stratejileri ve reklam çözümleri üretmenin adıdır. 

MARKA TASARIMI

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Ambalaj Tasarımı

 

BASILI ÇALIŞMALAR

Basın İlanları

Katalog

Broşür – Insert

POP Malzemeleri

 

GÖRSEL – İŞİTSEL ÇALIŞMALAR

Reklam Filmi

Tanıtım Filmi

Eğitim Filmi

Radyo Reklamı Seslendirme,

Dublaj

Jingle

CD / DVD

 

MEDYA PLANLAMA

Gazete-TV-Radyo-Outdoor,

Medya Satın Alımı

PR

Basınla İlişkiler

Organizasyon

Strateji Danışmanlığı

 

İNTERNET UYGULAMALARI

Web Sitesi Tasarım ve Uygulamaları

E-Katalog Tasarımı

Elektronik Ticaret Web Site Tasarımı